Perishiq patriot, shfaqet me frizurë të re (Foto)

Ivan Perishiq është njëri lojtarëve që po shkëlqen në 'Euro 2016' me Kroacinë dhe për 1/8 e finales kundër Portugalisë ai vjen me një stil të ri të fl

Ivan Perishiq është njëri lojtarëve që po shkëlqen në ‘Euro 2016’ me Kroacinë dhe për 1/8 e finales kundër Portugalisë ai vjen me një stil të ri të flokëve.

27-vjeçari ka shfaqur patriotizmin e tij për Kroacinë, duke ngjyrosur flokët me flamurin kombëtar. Portugalia duhet të ketë kujdes nga anësori pasi duket se është i gatshëm për ndeshjen e radhës.

Ivani

Ivani 2

COMMENTS