Për më pak se 15 orë dyfishohet numri i tifozëve që kanë nënshkruar në peticionin për të përsëritur ndeshjen Barcelona 6-1 PSG (Foto)

Një tifoz i quajtur Luis Melendo Olmed ka krijuar në peticion online në change.org ku ka kërkuar që të përsëritet ndeshja mes Barcelonës dhe Paris Sai

Një tifoz i quajtur Luis Melendo Olmed ka krijuar në peticion online në change.org ku ka kërkuar që të përsëritet ndeshja mes Barcelonës dhe Paris Saint Germainit, e cila përfundoi 6-1.

E gjitha kjo pasi sipas tij gjyqtari Deniz Aytekin ka ndikuar në kualifikimin e klubit katalunas me gabimet e tij në referim dhe në peticion janë edhe momentet e dyshimta të ndeshjes, ku të bashkangjitura janë

Në përditësimin e fundit është mësuar se deri më tani janë arritur 200,000 nënshkrime.

Pasi të përfundon peticioni ai do t’i dërgohet UEFA-s.

COMMENTS