Omëletë me kërpudha dhe spinaq në tepsi (Video)

Përbërësit: 250 g kërpudha, Kripë, Piper, 280 gr. spinaq të ngrirë, 220 ml. qumësht, 4 vezë, 25 gr. parmezan të grirë në rende, 1 thelb hudhre, Pak vaj ulliri apo luledielli, 60 gr. djathë feta, 60 gr. mocarelë të grirë në rende apo kaçkavall, sipas dëshirës.

Përbërësit:

250 g kërpudha,
Kripë,
Piper,
280 gr. spinaq të ngrirë,
220 ml. qumësht,
4 vezë,
25 gr. parmezan të grirë në rende,
1 thelb hudhre,
Pak vaj ulliri apo luledielli,
60 gr. djathë feta,
60 gr. mocarelë të grirë në rende apo kaçkavall, sipas dëshirës.

COMMENTS