Modelet e Victoria Secret shfaqen në Javën e Modës në Milano! (Foto)

Gigi Hadidit ju bashkuan dhe shoqet e tjera me të cilat punon tek ‘Victoria Secret’ dhe kjo falë Donatela Versaçe e cila mbledh engjëjt më të mirë për

Gigi Hadidit ju bashkuan dhe shoqet e tjera me të cilat punon tek ‘Victoria Secret’ dhe kjo falë Donatela Versaçe e cila mbledh engjëjt më të mirë për sfilatat e saj.

Gjithmonë në kërkim të perfeksionit Donatela i futi vajzat menjëherë në punë duke qëndruar gjatë gjithë kohës vigjilente për shfaqjen.

Gigi Hadid, Adriana Lima dhe Doutzen Kroes ishin në qëndër të vëmendjes gjatë shfaqjes së mbrëmshme dhe Donatella nuk mund të ishte më e lumtur.

Vajzat janë fotografuar në prapaskenën e pasarelës duke përgatitur look-un dhe veshjen dhe nuk mund të lëmë pa përmendur faktin që ato i sollën sfilatës shumë sukses me prezencën e tyre.

modelet-e-victoria-secret-shfaqen-ne-javen-e-modes-ne-milano-3

modelet-e-victoria-secret-shfaqen-ne-javen-e-modes-ne-milano-1

modelet-e-victoria-secret-shfaqen-ne-javen-e-modes-ne-milano-2

modelet-e-victoria-secret-shfaqen-ne-javen-e-modes-ne-milano-4

modelet-e-victoria-secret-shfaqen-ne-javen-e-modes-ne-milano-5

modelet-e-victoria-secret-shfaqen-ne-javen-e-modes-ne-milano-6

modelet-e-victoria-secret-shfaqen-ne-javen-e-modes-ne-milano-7

modelet-e-victoria-secret-shfaqen-ne-javen-e-modes-ne-milano-8

modelet-e-victoria-secret-shfaqen-ne-javen-e-modes-ne-milano-9

modelet-e-victoria-secret-shfaqen-ne-javen-e-modes-ne-milano-10

COMMENTS