Granit Xhaka këndon ‘A e din sa shumë të dua’ me lojtarët e Arsenalit (Video)

Duket që është përshtatur më së miri tek skuadra e tij e re, Arsenal. Këtë gjë e vërteton edhe atmosfera e krijuar nga futbollisti Granit Xhaka dhe sh

Duket që është përshtatur më së miri tek skuadra e tij e re, Arsenal. Këtë gjë e vërteton edhe atmosfera e krijuar nga futbollisti Granit Xhaka dhe shokët e tij të skuadrës.

Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka ka kënduar shqip para të gjithë bashkëlojtarëve të tij te skuadra e Arsenalit.
Ai ka zgjedhur të këndojë një këngë të dashurisë ‘A e din sa shumë të dua’.

Bashkëlojtarët e tij e kanë përcjellë me duartrokitje performancën e tij.

COMMENTS