Gjakoset Neymar, kundërshtari e bën për spital (Video)

Skena të tilla në futboll nuk i do askush, por ja që ndodhin. Neymar e ka pësuar keq pas një tentimi për të dribluar një kundërshtar, përcjellë zico.tv Ai është gjakosur në kokë nga një goditje në duelin mes Brazilit dhe Bolivisë.

Skena të tilla në futboll nuk i do askush, por ja që ndodhin.

Neymar e ka pësuar keq pas një tentimi për të dribluar një kundërshtar, përcjellë zico.tv
Ai është gjakosur në kokë nga një goditje në duelin mes Brazilit dhe Bolivisë.

COMMENTS