Fustani më i bukur i vitit 2016 (Foto)

Fustani i bardhë prej 350 eurosh është në qendër të vëmendjes pasi që dukesha e Cambridge e ka veshur në premierën londineze të filmit “A Street Cat N

Fustani i bardhë prej 350 eurosh është në qendër të vëmendjes pasi që dukesha e Cambridge e ka veshur në premierën londineze të filmit “A Street Cat Named Bob”.

fustani-1

Themeluesi dhe disenjatori i brendit Self Portrait Han Chong po radhit suksese të pabesueshme në industrinë e modës, është bërë i famshëm me modelin e fustaneve romantike nga dantellat e përpunuara me laser. Fustani i bardhë me detajin e dantellës në pjesën e sipërme dhe me fundin e mëndafshtë valëvitës deri tek thembrat.

Pastaj të njëjtin fustan e ka veshur edhe pasanikja e njohur Paris Hilton në gala-mbrëmjen Amfar.

fustani-2

COMMENTS