Formacioni i javës së 27-të në Ligën Premier (Foto)

Java e 27-të në Ligën Premier ka përfunduar, në përjashtim të ndeshjes mes West Hamit dhe Chelseat. Kjo javë u karakterizua me fitoren e Liverpooli

Java e 27-të në Ligën Premier ka përfunduar, në përjashtim të ndeshjes mes West Hamit dhe Chelseat.

Kjo javë u karakterizua me fitoren e Liverpoolit ndaj Arsenalit, por edhe me barazimin e Manchester Unitedit ndaj Bournemouthit.

Në formacionin e javës të Ligës Premier janë lojtarë si Harry Kane, Riyad Mahrez, Georginio Wijnaldum e Marco Rojo.

Skuadra me më së shumti lojtarë në këtë njëmbëdhjetësh është Swansea, ndërsa më poshtë keni formacionin e plotë.

COMMENTS