E kuqja e ‘kall’ ‘Verën 2016’ (Foto)

Në verë ngjyra e pasionit, e kuqja, 'shpërthen' në fustanet e mbrëmjes dhe të ditës, në këpucët, çantat dhe të tjerë aksesorë të sezonit. Një shpër

Në verë ngjyra e pasionit, e kuqja, ‘shpërthen’ në fustanet e mbrëmjes dhe të ditës, në këpucët, çantat dhe të tjerë aksesorë të sezonit.

Një shpërthim i pasionit në fustanet e stilistëve të njohur Gucci, Dolce Gabanna, Rosei Assoulin. Mbi të kuqen e ndezur janë të apasionuar edhe Victoria Beckahm, Jil Sander, Etro etj.

Ngjyra e kuqe është preferuar shumë këtë sezon veror edhe nga aktoret apo këngëtaret e famshme në tapetin e kuq.

Të ngjyrosur me të kuqe janë edhe aksesorët. Si Le Dix New Cartable e Balenciaga, të kombinuar me ngjyrën e argjendit.

Vend kryesor zë e kuqja edhe tek këpucët, të cilat më këtë ngjyrë duken akoma më femërore.

Ngjyra e kuqe

E kuqe

E kuqe 1

COMMENTS