De Biasi 60 vjeç, kombëtarja ia feston ditëlindjen (Foto & Video)

Është publikuar video nga festimet e ditëlindjes së 60-të të trajnerit të kombëtares së Shqipërisë, Gianni de Biasi. Në video shihen të gjithë lojt

Është publikuar video nga festimet e ditëlindjes së 60-të të trajnerit të kombëtares së Shqipërisë, Gianni de Biasi.

Në video shihen të gjithë lojtarët krahas kryetarit të federatës, Armand Duka dhe trajnerit De Biasi.
Aty me atë rast u pre edhe torta për De Biasin, me ç’rast nuk u la që pak t’i vihet edhe në fytyrë.

Atmosfera në ekip duket e mrekullueshme para duelit ndaj Rumanisë, ku me një fitore do të kompletohej ëndrra.

De Biasi

COMMENTS