Çka i bën bashkë Labin dhe Nogën? (Foto)

Shumë shpejt do të vijë një bashkëpunim mes dy meshkujve të estradës tonë. 'Falma një puthje' është projekti muzikor që e bashkon Labinot Tahirin m

Shumë shpejt do të vijë një bashkëpunim mes dy meshkujve të estradës tonë.

‘Falma një puthje’ është projekti muzikor që e bashkon Labinot Tahirin me reperin Noga.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Noga përmes Facebookut, duke shtuar se kënga tashmë është gati dhe brenda pak ditësh do të bëhen edhe xhirimet e videoklipit me produksionin ‘Imagine’.

Labi & Noga

Noga & Labi

COMMENTS