Category: FASHION

1 2 3 5 10 / 48 POSTS

Blerina Kllokoqi-Rugova sjell koleksion të veçantë për fëmijë (Video)

Stilistja e njohur Blerina Kllokoqi-Rugova vazhdon të mbetet njëra ndër stilistet më kreative në vend. Ajo ka arritur ta përfundojë me sukses ko ...
Më e mira nga Mango: rroba të domosdoshme për sezonin dimëror (Foto)

Më e mira nga Mango: rroba të domosdoshme për sezonin dimëror (Foto)

Do të jetë ky dimër përplot ngjyra të këndshme, të materialeve të bukura dhe të zgjidhjeve glamoroze të disenjatorëve. T’i shohim se çka ka përg ...
Po afrojnë festat! Ja disa ide se si mund të visheni (Foto)

Po afrojnë festat! Ja disa ide se si mund të visheni (Foto)

Po afrojnë festat dhe më ketë rriten dhe dilemat së çfarë duhet të veshim? Krishtlindjet, nata e vitit të ri, drek me familjen apo me shoqërinë p ...
Trendi i këtij sezoni ‘kundër shiut’ (Foto)

Trendi i këtij sezoni ‘kundër shiut’ (Foto)

Të përballosh me stil edhe shirat e vjeshtës nuk ka qënë kurrë kaq e lehtë, pasi moda është plot me plastikë dhe na çudit me veshjet dhe aks ...
Pallto, protagonistja e stinës (Foto)

Pallto, protagonistja e stinës (Foto)

Sigurisht tashmë po hyjmë në stinën e ftohtë të dimrit dhe kemi nevojë për ato veshjet e ngrohta e të trasha, ky kryefjala është palltoja. ...
Këmishët e meshkujve janë fustane të reja! (Video)

Këmishët e meshkujve janë fustane të reja! (Video)

Shikoni katër mënyra gjeniale që këmishën e të dashurit tuaj ta shndërroni në fund dhe fustan. Me pak kreativitet dhe fantazi do të keni fustan me ...
Prezantuesja suedeze me kreacionet e Vjollca Llapashticës (Foto)

Prezantuesja suedeze me kreacionet e Vjollca Llapashticës (Foto)

Disajnet e realizuara me shumë finesë sigurisht që kërkohen gjithandej. E kur bëhet fjalë për krijime të bukura, padyshim që përmendet edhe emri i Vjo ...
Gara e (zh)veshjes (Foto +16)

Gara e (zh)veshjes (Foto +16)

“Sixty6 Magazine” organizoi në Londër një festë ku mblodhi disa nga yjet e showbizz-it britanik më në zë të momentit. E në të tilla raste vëmendja ...
Blerina Kllokoqi Rugova solli sfilatë si në përralla (Foto & Video)

Blerina Kllokoqi Rugova solli sfilatë si në përralla (Foto & Video)

Për të shpalosur këtë koleksion, disenjatorja Blerina Kllokoqi Rugova ishte kujdesur deri në detaje, ku jo vetëm koleksioni dhe prezantimi por edhe ve ...
1 2 3 5 10 / 48 POSTS