Brusketa me avokado dhe proshutë pule

Përbërësit: Proshutë pule në kubikë Domate në kubikë Avokado në kubikë Thërrime djathi të bardhë Disa gjethe borzilok Kripë, piper Vaj ulliri

Përbërësit:

Proshutë pule në kubikë Domate në kubikë Avokado në kubikë Thërrime djathi të bardhë Disa gjethe borzilok Kripë, piper Vaj ulliri

Përgatitja:

Në një tas të thellë përzjeni të gjithë përbërësit e mësipërm. Trazojini mirë që të marrin nga shija e njëra tjetrës dhe hidhni me lugë sasinë e nevojshme për një fetë të thekur buke.

COMMENTS