Blero ‘flet’ për Afronën përmes këngës? (Foto)

Së fundmi ka përjetuar ngjarje jo fortë të këndshme në jetën e tij private. Blero flitet se është ndarë nga Afrona dhe të gjitha indikacionet e tre

Së fundmi ka përjetuar ngjarje jo fortë të këndshme në jetën e tij private.

Blero flitet se është ndarë nga Afrona dhe të gjitha indikacionet e tregojnë këtë, ndonëse vet këngëtari ka heshtur.

Por, ai duket se do të flasë me anë të këngës të cilës edhe është duke ia realizuar videoklipin.

Postimi ne Snap i Bleros

Blero po realizon një baladë që besohet se do të jetë dedikim për Afronën, por mbetet të shihet se çka do të thotë këngëtari, pas lansimit të këtij projekti.

Blero postimi snap

COMMENTS