Bebi në shitje në ‘eBay’, kushton 5 mijë euro! (Foto)

Policia është vënë në lëvizje për të zbuluar një ngjarje të çuditshme, pasi një bebe një muajshe është nxjerrë në shtije në faqen 'eBay' për 5 mijë eu

Policia është vënë në lëvizje për të zbuluar një ngjarje të çuditshme, pasi një bebe një muajshe është nxjerrë në shtije në faqen ‘eBay’ për 5 mijë euro.

Njoftimi u bë i ditur në faqen ‘eBay’ dhe shoqërohej nga fotoja e një vajze të veshur në rozë dhe çmimin 5 mijë euro por njoftimi u zhduk pas gjysmë ore falë ndërhyrjes së punonjësve të faqes së internetit dhe autoriteteve kompetente.

Ngjarja e pazakontë u verifikua të martën në Duisburg të Gjermanisë, shkruan Mirror, përcjellë zico.tv

Derisa hetimet po vazhdojnë, ato janë shtrirë edhe në pistën e një trafiku të mundshëm të qenieve njerëzore.

bebi-ne-shitje-ne-ebay-kushton-5-mije-euro

bebi-ne-shitje-ne-ebay-kushton-5-mije-euro-2

COMMENTS