Banane me çokollatë

Përbërësit: 4 banane 2 çokollatë me qumësht lajthia sheqerna çokollatë Copëza Përgatitja: Çokollatën e theni në copëza, e vendosni në një e

Përbërësit:
4 banane
2 çokollatë me qumësht
lajthia
sheqerna
çokollatë Copëza

Përgatitja:
Çokollatën e theni në copëza, e vendosni në një enë dhe enën e vëni në mikrovale.

Bananet preni në dy pjesë, ia vendosni një shkopinj dhe e zhytni në çokollatën e shkrirë.

Sipas dëshirës bananës me çokollatë ia vendosni lajthitë ose sheqernat.

Bananet i vendosni në frigorifer për ngrirje pastaj i shkrini.
Ju bëftë mirë!

COMMENTS