A do të eliminohet Real Madrid nga Liga e Kampionëve

Real Madrid sonte ndeshet me Napolin në kërkim të çerekfinales në Ligën e Kampionëve. Real Madrid ka epërsi 3:1 nga ndeshja e parë kundër Napolit n

Real Madrid sonte ndeshet me Napolin në kërkim të çerekfinales në Ligën e Kampionëve.

Real Madrid ka epërsi 3:1 nga ndeshja e parë kundër Napolit në Ligën e Kampionëve.

Skuadra italiane është nikoqire sonte në San Paolo në duelin e kthimit dhe vendimtar në kualifikim për në mesin e tetë skuadrave më të mira në Evropë.

‘Los Blancos’ kanë avantazhin e dy golave, por nëse Napoli arrin të shënojë fitore me rezultat 2:0, Real Madrid do të eliminohet nga Liga e Kampionëve.

COMMENTS