Search query:

1 2 3 1,105 10 / 11041 POSTS
Kjo është vallja e robotëve, 1372 robotë kërcejnë njëkohësisht (Video)

Kjo është vallja e robotëve, 1372 robotë kërcejnë njëkohësisht (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=T9pP9dAP2Zk&list=PLRC6UO2ySvI2D3_RaXT1U5MBnEBBeQ7yO&index=6 ...
Haradinaj: Ushtria e Kosovës do të jetë partnere e KFOR-it

Haradinaj: Ushtria e Kosovës do të jetë partnere e KFOR-it

Kryeministri Ramush Haradinaj ka vlerësuar se Forcat e Sigurisë së Kosovës është shtëpi për të gjithë dhe se transformimi i saj nuk ndryshon një gjë t ...
Fjalët prekëse të nënës për të birin që humbi jetën në aksident me motoçikletë

Fjalët prekëse të nënës për të birin që humbi jetën në aksident me motoçikletë

Dje ndërroi jetë në një aksident me motoçikletë i riu Granit Neziri. 25-vjeçari ishte përplasur me një furgon, ndërsa vdiq në QKUK pasi nuk ka mund ...
‘Starbucks’ do të mbyllë 8 mijë kafene (Video)

‘Starbucks’ do të mbyllë 8 mijë kafene (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=syywURGs074&list=PLRC6UO2ySvI2D3_RaXT1U5MBnEBBeQ7yO&index=7 ...
Pasi i tha ‘e bukur si Era’ në këngë, ja si e quan Noizy tani Erën (Foto)

Pasi i tha ‘e bukur si Era’ në këngë, ja si e quan Noizy tani Erën (Foto)

​Era Istrefi është gati për koncertin e saj i cili mbahet nesër në Dubai. Këngëtarja e talentuar shqiptare që u bë shumë e famshme me projektin 'B ...
‘Londra i kërcënohet Beogradit: Do të jemi kundër çdo vendi që është në anën e Serbisë’

‘Londra i kërcënohet Beogradit: Do të jemi kundër çdo vendi që është në anën e Serbisë’

Sipas portalit nga Beogradi 'srbija danas' (Serbia sot), Britania e Madhe ka hyrë në luftë të haptë me Serbinë në të cilën nuk do të zgjedhë mjete për ...
Ja pse fëmijët tuaj janë aktivë dhe nuk ndjejnë lodhje!

Ja pse fëmijët tuaj janë aktivë dhe nuk ndjejnë lodhje!

Prindërit, fëmijët e të cilëve vazhdimisht janë aktiv dhe nuk ndihen të lodhur, tashmë kanë një rezultat se pse ndodhë një gjë e tillë. Sipas hulum ...
Avicii kishte parashikuar vdekjen e tij

Avicii kishte parashikuar vdekjen e tij

Gjithçka rreth arsyeve të ndarjes nga jeta të Avicii ishin fshehur në dokumentarin e tij të publikuar muaj më parë. DJ dhe producenti i famshëm humbi ...
Morena provokon nga shtrati, zbërthen zingjirin e pantallonave (Foto)

Morena provokon nga shtrati, zbërthen zingjirin e pantallonave (Foto)

​Është një nga emrat më të përfolur në media. Është një nga emrat më të përfolur në media.Flasim për modelen dhe këngëtaren Morena Taraku komentoh ...
1 2 3 1,105 10 / 11041 POSTS