Zyrtarizohet edhe lista e dytë e të nominuarve për Topin e Artë

Zyrtarizohet edhe lista e dytë e të nominuarve për Topin e Artë

E përditshmja franceze France Football ka publikuar edhe pesë futbollistë të tjerë për Topin e Artë. Në listën e dytë të nominuarit janë: Luis Suarez, Sergio Ramos, Jan Oblack, Philippe Coutinho, dhe Dries Mertens. Lista prej 30 të nominuarve do të bëhet e ditur gjatë ditës së sotme. Deri më tani janë nominuar këta futbollistë:

E përditshmja franceze France Football ka publikuar edhe pesë futbollistë të tjerë për Topin e Artë.

Në listën e dytë të nominuarit janë: Luis Suarez, Sergio Ramos, Jan Oblack, Philippe Coutinho, dhe Dries Mertens.

Lista prej 30 të nominuarve do të bëhet e ditur gjatë ditës së sotme.

Deri më tani janë nominuar këta futbollistë:

COMMENTS