Zyrtare: James Rodriguez transferohet në Bayern Munchen

Zyrtare: James Rodriguez transferohet në Bayern Munchen

Ylli shqiptar dërgon Arsenalin në krye të Premierë Ligës
Gjilani mposhtë Dritën në derbin më të madh kosovar.

Skuadra e Bayern Munchen dhe Real Madridit kanë arritur marrëveshje për James Rodriguezin.

Gjermanët kanë mposhtur Chelsean dhe Manchester Unitedin duke nënshkruar kontratë dy vjeçare me yllin kolumbian në formë huazimi me të drejtë blerje në fund.

“Ne jemi të lumtur që kemi arritur marrëveshje me Jamesin. Kolumbiani ishte dëshira më e madhe e trajnerit ton, Carlo Ancelotti”, shkruhet në njotimin e klubit.

COMMENTS