Zonja Xhensila Myrtezaj-Kallaku dhe eleganca e saj (Foto)

Zonja Xhensila Myrtezaj-Kallaku dhe eleganca e saj (Foto)

Këngëtarja e mirënjohur Xhensila Myrtezaj, pas fotosesionit të dasmës, ajo tani vjen me disa foto si Xhensila Myrtezaj-Kallaku. Si gjithmonë e buku

Këngëtarja e mirënjohur Xhensila Myrtezaj, pas fotosesionit të dasmës, ajo tani vjen me disa foto si Xhensila Myrtezaj-Kallaku.

Si gjithmonë e bukur dhe mjaft tërheqëse, sjell për fansat e saj disa foto me shum stil dhe elegancë, shkruan zico.tv

Shumë e përfolur për këtë vit, ajo vazhdon ende të jetë në qendër të vëmenjdes për mediat Rozë.

0″ height=”640″ class=”aligncenter size-full wp-image-30423″ />

COMMENTS