Zonja e parë në dasmën e djalit të Adem Grabovcit (Foto)

Figura të njohura publike ka mbledhur mbrëmë dasma e djalit të ish-deputetit, Adem Grabovci. Në mesin e të ftuarve në dasmën e Ngadhnjim Grabovcit, p

Figura të njohura publike ka mbledhur mbrëmë dasma e djalit të ish-deputetit, Adem Grabovci.
Në mesin e të ftuarve në dasmën e Ngadhnjim Grabovcit, përveç familjarëve e miqve, ishin edhe shumë zyrtarë të shtetit por edhe kryetar partish.

Ftesën për këtë dasmë, nuk e kishte refuzuar as familja e Presidnetit Hashim Thaçi, ku të pranishëm ishin djali Endriti dhe bashkëshortja apo Zonja e Parë e shtetit Lumnije Thaçi.

Zonja e parë, ka shkëlqyer me elegancën në këtë dasmë, ajo kishte zgjedhur të vesh një fustan të bardhë ndërsa është shoqëruar nga djali i saj Endriti, shkruan Magazina.al

Për më shumë ne ju sjellim pamje të Lumës se si dukej ajo në dasmën e familje Grabovci.

COMMENTS