Zidane: Merituam të shkojmë tutje

Zidane: Merituam të shkojmë tutje

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është i kënaqur që skuadra e tij ka arritur gjysmëfinalen në Ligën e Kampionëve. Skuadra e tij e eliminoi

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është i kënaqur që skuadra e tij ka arritur gjysmëfinalen në Ligën e Kampionëve.

Skuadra e tij e eliminoi Juventusin me rezultat të përgjithshëm 4-3, përkundër që sot pësoi në Santiago Bernabeu 1-3, transmeton Koha.net.

‘Jam i kënaqur, për 180 minuta ne merituam të shkojmë tutje. Patëm shumë raste sot, por topi s’donte të hynte, dhe duhej të vuanim’, ka deklaruar Zidane.

COMMENTS