Zhvishet Rita Ora, ky është komenti i këngëtares shqiptare (Foto)

Zhvishet Rita Ora, ky është komenti i këngëtares shqiptare (Foto)

Njihet për daljet e saj që shepsh kanë qenë skandaloze e shumë të komentuara. Por, përpos paraqitjeve, Rita Ora shpesh ka zë vend në bisedat e njerëz

Njihet për daljet e saj që shepsh kanë qenë skandaloze e shumë të komentuara.
Por, përpos paraqitjeve, Rita Ora shpesh ka zë vend në bisedat e njerëzve edhe për fotografitë topless.

Rita së fundmi ka hedhur disa fotografi në Instastory ku ka kujtuar vitin 2017 dhe një nga fotot ishte kur ajo pozoi e tëra e zhveshur, duke mbuluar gjoksin më dorë.

E ky imazh i ka pëlqyer edhe Baby G-së.

Baby ka ripostuar foton dhe ka lënjë një shkrim që nënkuptonte pëlqimin e saj për guximin dhe formën se si pozoi Rita!

COMMENTS