Zhvishet Lyra e serialit ‘O sa mirë’ (Foto)

Zhvishet Lyra e serialit ‘O sa mirë’ (Foto)

Blero dhe Muharremi Ahmeti sjellin ‘Për ty’ (Video)
Konfirmon Selena Gomez, publikon videon e të dashurit (Video)

Ema Uka duket shumë ‘hot’ derisa ka shfaqur linjat e bukura trupore.

Aktorja e serialit ‘O sa mirë’ po i kalon pushimet, ndërsa ku nuk ka hezituar që të shpërndajë edhe fotografi për ndjekësit e saj.

Ema Uka është një prej aktoreve më seksi shqiptare.

Lyra është personazhi që të gjitha moshat e duan, pavarësisht specifikave të saj. Ajo pritet të jetë edhe më seksi për sezonin e ri të serialit.

Lyra - O sa mire foto

COMMENTS