Zhurmë gjithandej, Noizy nuk pendohet për asgjë! (Video)

Pas angazhimeve të tij të shumta, njëri ndër reperat më të famshëm shqiptar Noizy ka udhëtuar për në Zvicër. Ai ka publikuar një fotografi nga atje,

Pas angazhimeve të tij të shumta, njëri ndër reperat më të famshëm shqiptar Noizy ka udhëtuar për në Zvicër. Ai ka publikuar një fotografi nga atje, ndërkohë që ka treguar trupin e tij muskuloz.

zhurme-gjithandej-noizy-nuk-pendohet-per-asgje

‘Pa pendime’ shkruan reperi krahas fotos. Ndërkohë nuk dihet nëse i referohet përleshjes me Babastars para disa kohësh në Prishtinë, apo diçkaje tjetër.

Kohëve të fundit reperi ka qenë në qendër të vëmendjes për gjithçka.

Si askund tjetër, fansa të shumtë Noizyt i kanë bërë pritje madhështore në Gjilan, përcjellë zico.tv

Me duartrokitje të mëdha Noizy është ngjitur në skenën e ZhurmaVMA12, për ta bërë hapjen e këtij eventi, me këngën e tij ‘The Baddest’.

Dueti ‘Bow Down’ mes Encës dhe Noizyt u ka siguruar artistëve para disa ditësh çmimin kryesor në ‘Zhurma Video Music Awards 12’, i cili me plotë glamur është mbajtur në Gjilan.

COMMENTS