Zbulohet në internet fanella e re e United për sezonin 2017/18 (Foto)

Hidhet shorti, ja grupet per Botërorin ‘Rusia’ 2018 (Foto)
Llumnica thotë se titulli i Superligës mund të vendoset në xhiron e fundit

Fanellat për ndeshjet e shtëpisë të Manchester United për sezonin 2017/18 janë bërë publike në internet.

E vedeta është se ato janë hakuar dhe janë publikuar.

‘Djajtë e kuq’ ndërruan Niken me Adidasin sezonin e shkuar, por nuk ndryshuan diçka në dizajnë duke i qëndruar besnik fanellës klasike.

Fanella do të jetë ajo tradicionalja e kuqe, sikurse që është në këtë sezon.

Pritet të shihet se sa sot të pëlqehet kjo fanellë nga tifozët, pasi Manchester Untied është një prej skuadrave që shet shumë fanella.

COMMENTS