Zbulohet misteri që fshihet pas fotove të Elvana Gjatës (Foto)

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata prej kohësh po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku po bën përpjekjet e saj shumë të mëdha për t’u futur në t

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata prej kohësh po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku po bën përpjekjet e saj shumë të mëdha për t’u futur në tregun ndërkombëtar.

Këngëtarja përmes fotove të ndryshme në Instagram, ka treguar copëza nga projektet që pritet të sjellë për publikun jo vetëm shqiptar.

Elvana në këtë projekt të ri që po realizon po bashkëpunon me fotografen e njohur Sasha Samsonkva.

Por për çfarë i ka të gjitha këto përgatitje Elvana?

Misterin e ka zbuluar një nga bashkëpunëtoret e Elvanës në këtë projekt, artistja e grimit Kathy Jeung, e cila ka ripostuar në Instagramin e saj foton e Elvanës dhe nën të shkruan atë të cilën të gjithë po prisnim.

Elvana po përgatit albumin e saj të parë në anglisht. Epo u zbulua edhe ky mister se çfarë po kurdis Elvana Gjata…

‘class’

COMMENTS