Zbulohet lidhja e reperit të njohur shqiptar! (Foto)

Zbulohet lidhja e reperit të njohur shqiptar! (Foto)

Vesa Luma, zbulon personazhet që janë pjesë e dokumentarit për Ibrahim Rugovën
Reperi shqiptar: ‘Doni luftë? Bujrum!’ (Foto)

Pak është përfolur për jetën e tij private.

Risitë i shpalosi vetë Gent Fatali së fundmi me një postim krah një bukurosheje por pa specifkuar saktë se kush është ajo.

Zbulohet se kjo vajzë është Rona Marku, motra e këngëtarit të njohur Mark Marku.

Rona dhe Genti janë në lidhje prej disa vitesh. Madje vajza është në klip të vet reperit.

COMMENTS