Zbulohet i dashuri futbollist i shqiptares që përfaqëson Qipron në Eurovizion 2018 (Foto)

Zbulohet i dashuri futbollist i shqiptares që përfaqëson Qipron në Eurovizion 2018 (Foto)

Pas suksesit me performancën shpërthyese në gjysmë finalen e parë të Eurovision, është zbuluar partneri i shqiptares, Eleni Foureira. Ajo përfaqëso

Pas suksesit me performancën shpërthyese në gjysmë finalen e parë të Eurovision, është zbuluar partneri i shqiptares, Eleni Foureira.

Ajo përfaqëson Qipron në konkursin e këtij viti, prandaj kanë nisur hulumtimet për të. Ajo është një prej ikonave të Greqisë dhe gëzon prej më shumë se 1 viti romancën me futbollistin spanjoll Alberto Botia.

Eleni ka performuar këngën ‘Fuego’ dhe në Greqi i kanë vendosur nofkën e divës Beyonce për fuqinë dhe energjinë që transmeton sa herë del në skenë.

COMMENTS