Zbulohet data e publikimit të bashkëpunimit të Era Istrefit me reperin amerikan

Era Istrefi është gati të publikojë bombën e radhës. Këngëtarja e hitit 'Bonbon' ka dhënë një intervistë për revistën prestigjoze 'Forbes' ku dhe ka z

Era Istrefi është gati të publikojë bombën e radhës. Këngëtarja e hitit ‘Bonbon’ ka dhënë një intervistë për revistën prestigjoze ‘Forbes’ ku dhe ka zbuluar publikimin e projektit më të ri muzikor.

Sipas kësaj reviste, Era Istrefi kësaj radhe ka bashkuar fuqitë me reperin e famshëm amerikan French Montana. Projekti i dyshes pritet të dalë në treg më 25 gusht.

COMMENTS