Zbulohet data dhe vendi ku do të martohen Geti dhe Marina

‘Kush punon gabon’, qeshni me gabimet e fytyrave publike nëpër intervista (Video)
Irina Shayk pa të brendshme në festivalin e Kanës, zbulon shumë…. (Foto)

Reperi Getoar Selimi dhe prezantuesja seksi Marina Vjollca, dashurinë e tyre shumë shpejt do ta kurorëzojnë edhe me martesë.

Kjo është raportuar tash e sa herë, po jo edhe data dhe vendi i saktë ku do të mbahet i gjithë organizimi, përcjellë zico.tv

Sipas disa burimeve të sigurta të lajmi.net data kur Ghetto Geasy i jep fund beqarisë është 16 dhjetori, derisa ceremonia e dasmës do të zhvillohet në qytetin e Tiranës.

COMMENTS