Zanfina Ismaili hot në bikini (Foto)

Këngëtarja Zanfina Ismaili i ka filluar pushimet verore. Kështu së paku mund të supozojmë prej fotografive që Zani ka nisur të publikojë në rrjetet

Këngëtarja Zanfina Ismaili i ka filluar pushimet verore.

Kështu së paku mund të supozojmë prej fotografive që Zani ka nisur të publikojë në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka publikuar në llogarinë personale të Instagramit disa fotografi mjaft të nxehta duke ekspozuar këmbët.

Zanfina shihet tejet seksi në bikinit e zi duke pozuar në një çadër të plazhit ndërsa linjat trupore i ka për zili.

Ndryshe, kënga e fundit që solli Zanfina, ishte ‘S’je ai mo’, e cila është pëlqyer dhe pritur mirë nga publiku.

COMMENTS