Zaimina Vasjari zbulon fytyrën e vogëlushes, duket një mrekulli (Foto)

Zaimina Vasjari zbulon fytyrën e vogëlushes, duket një mrekulli (Foto)

​Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari dy muaj më parë u bë nënë e një vajze. Por deri më tani ajo nuk e kishte zbuluar fytyrën e Klohes së saj me një

​Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari dy muaj më parë u bë nënë e një vajze.
Por deri më tani ajo nuk e kishte zbuluar fytyrën e Klohes së saj me një foto nga dita e parë e ardhjes në jetë.

Pikërisht në këtë ditë të rëndësishme ku festohet për të gjitha femrat, Zaimina ka ndarë në Instagramin e saj nëj foto speciale.

‘Shikoje botën dhe buzëqeshi sepse pa ty ajo nuk do të ishte e mundur. Gëzuar ditën e gruas.Po ndaj me ju foton e parë të ardhjes në jetë të Khloes’, ka shkruar Zaimina.

COMMENTS