Zaimina Vasjari vallëzon teksa shfaq barkun e rrumbullakosur (Video)

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari ka tash e sa kohë që përflitet për shtatzëninë e saj. Ajo publikonte vazhdimisht fotografi në rrjetet socia

8 vjeçarja që po e befason botën, ‘mposht’ inteligjencën e Einsteinit – KURIOZITET ZICO TV
Aty ku njerëzit varrosen 16 metra nën tokë – KURIOZITET ZICO TV
Franca ‘punëson’ korba për pastrimin e parkut – KURIOZITET ZICO TV

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari ka tash e sa kohë që përflitet për shtatzëninë e saj.

Ajo publikonte vazhdimisht fotografi në rrjetet sociale, në të cilat shfaqej mjaft mirë, gjë që bëri fansat kohë pas kohe të dyshonin.

Megjithatë, konfirmimi për shtatzëninë e saj erdhi në momentin kur Vasjari publikoi një foto në Instagram nga vizita te gjinekologu.

Këngëtarja Zaimina Vasjari ndodhet në muajin e shtatë të shtatzënisë.
E njëjta ka publikuar së fundmi një video mjaft interesante, ku shfaq barkun e saj të rrumbullakosur.

Në video, ajo shfaqet duke vallëzuar dhe bërë lëvizje të ndryshme, me ç’rast ka vënë bë pah edhe trupin e saj.

‘Duke i mësuar ca lëvizje bebes sime’, ka shkruar Zaimina në mbishkrimin e videos.

Learning my baby some moves ??? #musicaly

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

COMMENTS

DISQUS: