Zaimina Vasjari publikoi imazhe joshëse gjatë javës së fundit (Foto)

Zaimina Vasjari njihet si ndër femrat shqiptare me linjat më seksi trupore. E vetëdijshme për këtë, ajo di ta shfrytëzojë dhe ta ekspozojë këtë veç

Zaimina Vasjari njihet si ndër femrat shqiptare me linjat më seksi trupore.

E vetëdijshme për këtë, ajo di ta shfrytëzojë dhe ta ekspozojë këtë veçori që posedon këngëtarja shqiptare.

Së fundi, Zai ka publikuar disa fotografi tejet joshëse në llogarinë personale në Instagram.

Gjithë këtë foto sesion e ka realizuar duke prezantuar koleksionet e fundit të veshjeve të dyqanit ‘Zaimina Vasjari Store’.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar edhe në rrafshin muzikor, ku ka paralajmëruar se do të sjell një këngë të re gjatë këtij viti.

COMMENTS