Zaimina e pranon që është shtatzënë 6 muajsh (Foto)

Zaimina e pranon që është shtatzënë 6 muajsh (Foto)

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari, ka vendosur të thyej heshtjen. Derisa para disa ditësh, ajo shihej në një foto duke e mbajtur barkun me të dyj

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari, ka vendosur të thyej heshtjen.

Derisa para disa ditësh, ajo shihej në një foto duke e mbajtur barkun me të dyja duart, me këtë gjest ajo ka bërë që të shtohen dyshimet që po e fsheh barkun e rritur, shkruan zico.tv

Por pas disa postimeve në ‘Instastory’, ajo ka pranuar gjithçka në një postim të bërë në profilin e saj privat.

‘Pothuajse 6 muaj shtatzënë’, shkruan këngëtarja në fotografinë ku shfaqet në super formë teksa mbulon barkun me duar.

Megjithatë Zaimina duket shumë në formë dhe ne i urojmë një shtatzani të mbarë.

COMMENTS