Zaimina dhe Luana, inspirim apo rastësi (Foto)

Zaimina dhe Luana, inspirim apo rastësi (Foto)

Njëra këngëtare e tjetra moderatore, dyjat të njohura për linjat e tyre trupore seksi, është fjala për Zaimina Vasjari dhe Luana Vjollca. Dy bukuro

Njëra këngëtare e tjetra moderatore, dyjat të njohura për linjat e tyre trupore seksi, është fjala për Zaimina Vasjari dhe Luana Vjollca.

Dy bukuroshet janë shfaqur me një fustan të njejtë, Zaimina ishte e para ajo që kishte postuar fotografin në Instagramin e saj, eh më pas Luana që e kishte të veshur në spektaklin që ajo e drejton.

Si duket dyjat kanë shijen e njejtë, dhe duken aq bukur, shkruan zico.tv

COMMENTS