Yllka shënon tjetër sukses, specializon në mjekësi (Foto)

Habit konkurrentja e ‘Dance With Me’: ‘Kam bërë seks mbi deve…’ (Foto)
Nëna e Ritës sërish vjen me foto ‘hot’ në bikini (Foto)

Këngëtarja Yllka Kuqi është një femër e suksesshme jo vetëm në muzikë.

Ajo ka konfirmuar se tashmë është specialiste e Psikologjisë Klinike dhe të Psikoterapisë.

Krahas karrierës muzikore, kështu Yllka Kuqi ka shënuar një tjetër sukses të madh në jetën e saj, një profesion tjetër jashtë sferës publike.

Yllka Kuqi lansoi shtatë muaj më parë projektin e fundit, ‘Jeton në Mua’, që u pëlqye mjaft shumë nga publiku.

Ndër këngët tjera të saj të suksesshme konsiderohen edhe ‘Të Kujtoj’ e ‘I Mallkuar’.

32 vjeçarja ka kohë që nuk ka qenë pjesë e skenës muzikore, kurse albumi i fundit ishte ‘Ku ke ti moj ajshe’

COMMENTS