Yllka Kuqi del pa sytjena (Foto)

Gazetarët ngatërrojnë Beatrix Ramosajn me Rudina Dembacajn (Foto)
Britney Spears tashmë dhe piktore! Piktura e saj prej ‘fëmije’ shitet me shifra marramendëse (Foto)

Këngëtarja e mirënjohur, Yllka Kuqi kohët e fundit po paraqitet me shumë stil.

Kuqi, së fundmi ka pozuar me një set tejet special.

Ajo nuk ka përtuar të shfaqet pa sytjena, duke treguar në këtë mënyrë asetet e saj.

Kujtojmë se Kuqi përveç vokalit të saj shquhet edhe për bukurinë e saj.

COMMENTS