Yllka Kuqi baladë në fundvit (Foto)

Ermal Fejzullahu dhe Ledri këndojnë së bashku këngën e famshme të Hajredin Pashës (Video)
Rihanna, kështu nuk e keni parë ndonjëherë (Foto)

Këngëtarja e baladave Yllka Kuqi ka filluar një projekt të ri.
Yllka për këngën e re ka zgjedhur kompozitorin Florent Boshnjaku.

‘Një super baladë për Yllkën në fund të vitit’, ka shkruar kompozitori Boshnjaku në Facebook teksa shihet në studio me Yllkën.

Ndryshe, këngëtarja këtë vit ka qenë mjaft prezente me projekte muzikore, ndërsa ka paralajmëruar edhe këngë të reja gjatë vitit të ardhshëm.

COMMENTS