Ylli i shoubizit shokon me të nxira në fytyrë, kapet nga paparacët derisa po përpiqej të fshihej (Foto)

Ylli i shoubizit shokon me të nxira në fytyrë, kapet nga paparacët derisa po përpiqej të fshihej (Foto)

Ashtu siç e mbajti të fshehur shtatzëninë, ylli i shoubizit është përpjekur t’i fshehëe dhe të nxirat në fytyrë. Kylie Jenner e cila së fundmi u bë

Ashtu siç e mbajti të fshehur shtatzëninë, ylli i shoubizit është përpjekur t’i fshehëe dhe të nxirat në fytyrë.

Kylie Jenner e cila së fundmi u bë nënë për herë të parë është parë mëngjesin e sotëm me sy të enjtur teksa po largohej nga një hotel në Miami me të dashurin e saj Travis Scott.

Pavarësisht se është përpjekur ta mbuloj syrin e nxirë paparacët e kanë kapur dhe imazhet kanë bërë bujë në të gjitha mediat rozë.

Megjithatë, Jenner nuk ka dhënë ende asnjë shpjegim në lidhje me çka ka ndodhur.

COMMENTS