Yll Limani qëndron pas Tunës (Foto)

Yll Limani qëndron pas Tunës (Foto)

Ja kujt i tha Egzoni ‘Bravo të qoftë’ (Video)
Lotina, vajza e Lutfi Hazirit definitivisht është maturantja më e bukur (Foto)

Këngëtarja Tuna mbrëmë është paraqitur në festivalin “Kënga Magjike”.

Ajo ka kënduar live këngën e saj “Duam”, ndërsa është ndjekur me shumë vëmendje edhe nga kolegët e saj, e sidomos nga Yll Limani për të cilin dikur flitej se ka filluar një lidhje.

Këngëtari ka publikuar një fotografi të Tunës nga “Kënga Magjike” dhe duket se e ka ndjekur me shumë vëmendje. Tuna e dijmë që tani është në krahët e Patrisit, dhe se çifti pret një fëmijë.

COMMENTS