Yll Limani publikon klipin ‘Shiu’ (Video)

Reagon menaxhmenti: Butrinti e bëri vet këngën, nuk shkeli të drejtat autoriale (Video)
Penelope Cruz do të mahnitë me rolin e Donatella Versace në serialin për vrasjen e Gianni Versace (Foto/Video)

Këngëtari i njohur, Ylli Limani sapo ka lansuar klipin e këngës më të re ‘Shiu’.

Tekstin dhe muzikën e ka realizuar vetë këngëtari, ndërkaq videoklipin e ka vizuelizuar Imagine Films.

Për më shumë dëgjojeni këngën në fjalë.

COMMENTS