Yll Limani publikon klipin ‘Shiu’ (Video)

Këngëtari i njohur, Ylli Limani sapo ka lansuar klipin e këngës më të re ‘Shiu’. Tekstin dhe muzikën e ka realizuar vetë këngëtari, ndërkaq videoklipin e ka vizuelizuar Imagine Films. Për më shumë dëgjojeni këngën në fjalë.

Këngëtari i njohur, Ylli Limani sapo ka lansuar klipin e këngës më të re ‘Shiu’.

Tekstin dhe muzikën e ka realizuar vetë këngëtari, ndërkaq videoklipin e ka vizuelizuar Imagine Films.

Për më shumë dëgjojeni këngën në fjalë.

COMMENTS