Yjet e ZhurmaVMA12 – Pamje nga tapeti i kuq (Foto)

Mbrëmë është mbajtur edicioni i 12-të i 'Zhurma Video Music Awards' në Gjilan. Artistë e mysafirë të njohur kanë parakaluar në tapetin e kuq para shum

Mbrëmë është mbajtur edicioni i 12-të i ‘Zhurma Video Music Awards’ në Gjilan. Artistë e mysafirë të njohur kanë parakaluar në tapetin e kuq para shumë njerëzve që ishin mbledhur për t’i parë nga afër të preferuarit e tyre.

Teatri i Gjilanit kishte marrë pamjen e pallateve më të rëndësishme të eventeve të kësaj natyre, ku artistët dhe mysafirët special po parakalonin, derisa fotografoheshin nga fotoreporterët dhe mediat e shumta që ndoqën nga afër eventin.

Enca dhe Ardian Bujupi janë fituesit absolut të spektaklit, të cilët rrëmbyen çmimet kryesore të eventit.

Por, si janë dukur disa nga mysafirët si Enca, Morena Taraku, Noizy, Getinjo & Endri, Shkelzen Jetishi – Xeni, Enkelejda e Hysniu, Ardian Bujupi & Dalool, Arbnora Ademaj e Genc Prelvukaj, gjatë paradës së tyre në tapetin e kuq, shikoni fotografitë më poshtë:

14258323_957820891028215_7994046976320856387_o

morena-ne-zhurma-vma-2

14324353_957820544361583_450067612415342235_o

14352363_957815187695452_3228357686633722074_o

14352279_957815144362123_611874883862671500_o

14379798_957815497695421_5815910891955938867_o

14372074_957818771028427_5312520640337255927_o

COMMENTS