Xhesika ‘ngrit’ temperaturat me këtë imazh

Xhesika ‘ngrit’ temperaturat me këtë imazh

Ardit Gjebrea i kthehet muzikës, ja me kë bën duet (Foto)
Fjolla zbulon kujt po i bën dedikime dashurie (Foto)

Aktorja Arta Nitaj fitoi famë pasi hyri me rolin e Xhesikës në serialin ‘O sa mirë’.

Arta edhe në serial shfaqej një vajzë joshëse e cila merr vëmendjen me linjat trupore.

Tashmë emri i ‘Xhesikës’ është shumë i pranishëm në mediet rozë dhe aktorja nuk e ka problem të provokojë vazhdimisht me imazhe të ‘nxehta’.

Një fotografi të tillë e ka publikuar në Insta-Story ku u shfaq me shumë stil dhe natyrisht tejet atraktive.

Së fundi, Arta ka qenë e pëfolur për lidhjen me këngëtarin Bruno me të cilin u shfaq bashkë edhe në videoklipin e tij të fundit, por tashmë dyshja kanë ndarë rrugët.

COMMENTS