‘Xhesika’ e ‘O Sa Mirë’, sportive dhe provokuese në përditshmëri (Foto)

‘Xhesika’ e ‘O Sa Mirë’, sportive dhe provokuese në përditshmëri (Foto)

Ja çfarë bën Aurela Hoxha në prapaskenë… ajo puthet me qen! (Foto)
Bleona trondit sërish, shfaqet në ‘The Oscars’ krejt e zhveshur (Foto)

Ajo është një prej protagonisteve më të përfolura të serialit ‘O Sa Mirë’.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në InstaStory, ku shfaqet mjaft sportive teksa futej në veturën e saj.

Ndonëse e veshur me tuta sportive, Nitaj dukej mjaft edhe mjaft provokuese, teksa transparenca në një pjesë të veshjes nxori në pah disa nga hiret e saj.

Veshur në të kuqe dhe me flokë të lëshuara në stilin e lirshëm, Arta dukej më se atraktive në fotografinë në fjalë.

COMMENTS