Xhensila Myrtezaj shtatzënë, në pritje të një…

Xhensila Myrtezaj shtatzënë, në pritje të një…

Prej kohësh në media qarkullon lajmi se këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në pritje të ëmbël. Megjithatë gjatë gjithë kësaj periudhe Xhensila i ka

Prej kohësh në media qarkullon lajmi se këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në pritje të ëmbël.

Megjithatë gjatë gjithë kësaj periudhe Xhensila i ka mohuar lajmet e shtatzënisë, ndonëse në shumë dalje të saj si televizive si evente barku i rrumbullakosur i dallohej dukshëm.

Por burime pranë këngëtares bëjnë të ditur për Express se Xhensila është në pritje të një vajze, ndërkohë që ka hyrë në muajin e 5-të shtatzënisë.

Ndonëse këngëtarja vijon ta mohoj edhe në daljen e saj të fundit në emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’ ku i bëri një surprizë bashkëshortit të saj Bes Kallakut, Xhensilës i dallohej barku i fryrë.

Pavarësisht se është një dëshirë e madhe e tyre për të shtuar familjen e tyre të vogël me anëtarin me të ëmbël, siç është veçanërisht fëmija e parë, Xhensila dhe Besi kanë zgjedhur ta mbajnë për vete këtë lajm dhe ta shijojnë larg syrit të njerëzve dhe medias.

COMMENTS