Xhensila Myrtezaj fjalë prekëse për humbjen e personit të dashur (Foto)

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka përjetuar tronditje të madhe me ndarjen nga jeta në moshë të re të shoqes së saj. Përmes një postimi në In

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka përjetuar tronditje të madhe me ndarjen nga jeta në moshë të re të shoqes së saj.

Përmes një postimi në Instagram, ajo ka kujtuar një nga shoqet e saj e cila nuk jeton më në mesin tonë, përcjellë zico.tv

‘Në krahët e engjëllit, fluturo larg nga këtu. E di që tani je në duar të mira. Të dua dhe më mungon shumë tani Sofi’, ka shkruar këngëtarja.

Xhensila Myrtezaj fjalë prekëse për humbjen e personit të dashur foto

COMMENTS