Xhensila Myrtezaj duet me Ardian Bujupin (Foto)

Xhensila Myrtezaj duet me Ardian Bujupin (Foto)

Xhensila Myrtezaj është artiste shumë e pëlqyer për publikun. Ka ditë që është përfolur për një duet të përbashkët mes saj dhe këngëtarit Ardian Bu

Xhensila Myrtezaj është artiste shumë e pëlqyer për publikun.

Ka ditë që është përfolur për një duet të përbashkët mes saj dhe këngëtarit Ardian Bujupi.

E këtë lajm e ka konfirmuar vet Ardiani përmes imazheve që solli së fundi në rrjete sociale, por nuk kanë dhënë asnjë detaj rreth këngës.

Ai shihet në studio duke pubuar bashkë me Xhensilën, ndërsa mbi njërën fotografi ai shkroi ‘PLANEE!!!’.

Meqenëse që të dy janë shumë të suksesshëm, pritet që dueti mes tyre të jetë hit.

COMMENTS